جستجو
يکشنبه, آبان 27, 1397..:: اخبار و رویدادها » اخبار::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 647 

در پايان روز سوم ثبت نام از داوطلبان مطرح شد؛
فرماندار اروميه: 864 داوطلب انتخابات شوراها در ارومیه ثبت نام کردند

فرماندار ارومیه به ثبت نام 864 داوطلب شهری و روستایی در سه روز ابتدایی نام نویسی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی در این شهرستان اشاره کرده و گفت: تاکنون 118 نفر در حوزه شهری و 746 نفر در حوزه‌های روستایی ارومیه ثبت نام کرده اند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، عباس حسن خانی عصر امروز افزود: 118 نفر از این تعداد در حوزه های انتخابیه پنج شهر ارومیه، سرو، سیلوانا، قوشچی و نوشین شهر ثبت نام کرده اند.

وی با بيان اينكه در سه روز نخست 99 نفر در حوزه مرکزی ارومیه نام نویسی کرده اند، گفت: در حوزه روستایی نیز 330 نفر از حوزه مرکزی، 84 نفر از حوزه نازلو، 60 نفر از حوزه انزل، 94 نفر از حوزه صومای برادوست و 178 نفر از حوزه سیلوانا در بخش روستایی شهرستان ارومیه ثبت نام کرده اند.

فرماندار اروميه خاطرنشان كرد: از لحاظ ترکیب جنسیتی، 21 زن و 843 مرد تا پایان روز سوم ثبت نام، داوطلب انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان ارومیه شده‌اند.

حسن‌خانی تاكيد كرد: کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا از هرگونه تخریب شخصیت های حقیقی و حقوقی پرهیز و از این تریبون فرمانداري فقط جهت ارائه برنامه های خود استفاده کنند.

وی يادآور شد: تمام نامزدهایی که از امروز به صورت رسمی در انتخابات شوراهای شهری و روستایی ثبت نام کرده اند، هرگونه بنر تبریک و یا موارد دیگر را در اماکن عمومی نصب کنند غیرقانونی تلقی شده و از طریق فرمانداری اقدام به جمع آوری خواهیم کرد.

فرماندار ارومیه با تاکید بر اینکه داوطلبان نباید ثبت نام را به روزهای آخر موکول کنند، ادامه داد: امیدواریم تا در روز آخر ثبت نام با صف های طولانی داوطلبان مواجه نشویم.

/10:56 ب.ظ

کد خبر:  63472
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران