جستجو
يکشنبه, آبان 27, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 632 

در پايان روز نخست ثبت نام از داوطلبان مطرح شد؛
فرماندار اروميه: 234 نامزد انتخابات شوراها در ارومیه ثبت نام کردند

فرماندار ارومیه به ثبت نام 183 داوطلب روستایی در نخستین روز از نام نویسی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی در این شهرستان اشاره کرده و گفت: امروز 43 نفر در حوزه شهری ارومیه، 2 نفر در حوزه شهری صومای برادوست، سه نفر در حوزه شهری سیلوانا و سه نفر در حوزه شهری نازلو ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، عباس حسن خانی عصر امروز در جمع خبرنگاران افزود: ثبت نام از امروز تا 6 فروردین ماه در ساعت اداری در حوزه های شهرستان ارومیه همزمان با سراسر کشور انجام می شود.

وی با تاکید بر اینکه داوطلبان نباید ثبت نام را به روزهای آخر موکول کنند، ادامه داد: امیدواریم كه در روز آخر ثبت نام با صف های طولاني ثبت نام داوطلبان مواجه نشویم.

فرماندار اروميه افزود: داوطلبان می توانند ابتدا به مراکز پیشخوان مراجعه کرده و ثبت نام اولیه را انجام دهند و کد رهگیری خود را دریافت کنند تا در زمان مراجعه به فرمانداری روند کار تسهیل شود.

حسن خاني يادآور شد: در این دوره اعضای شوراهای اسلامی 510 روستای این شهرستان شرايط تشكيل شورا را دارند و در صورت تکمیل حد نصاب، انتخابات به صورت معمولی انجام خواهد شد.

وي در رابطه با به حد نصاب نرسیدن ثبت نامی های شوراهای روستایی اظهار کرد: اگر در مرکزی تعداد چهار نفر عضو شورا نیاز باشد حتما باید 5 نفر ثبت نامی وجود داشته باشد و اگر تعداد ثبت نام کنندگان به حد نصاب نرسد، انتخابات آن روستا لغو می شود و شورای مرکزی ارومیه به مسائل آن روستا رسیدگی می‌کند.

/10:10 ب.ظ

کد خبر:  63471
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران