جستجو
يکشنبه, آبان 27, 1397..:: اخبار و رویدادها » ویژه::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 711 

فرماندار ارومیه در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد؛
رفع مشکلات زیرساختی قطار ارومیه تا ۱۵ اردیبهشت

 فرماندار ارومیه گفت: در جلساتی که با شرکت‌های خدمات‌رسان آذربایجان غربی برگزار شده مشکلات زیرساختی قطار مراغه به ارومیه تا ۱۵ اردیبهشت برطرف می‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، عباس حسن‌خانی با اشاره به مشکلات زیرساختی موجود در روند احداث خط آهن مراغه به ارومیه اظهار داشت: در آخرین جلسه هماهنگی با شرکت‌های خدمات‌رسان که با حضور همه مدیران مربوطه از جمله روسای شرکت‌های آب و فاضلاب منطقه‌ای، نفت، برق، مخابرات و گاز برگزار شد مشکلات زیرساختی این پروژه در ابعاد مختلف مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

وی گفت: با توجه به تصمیماتی که در این جلسه گرفته شد شرکت‌های آب، برق، مخابرات، نفت و گاز حداکثر از 15 اسفند 95 برای جابه‌جایی تأسیسات مربوط به خود که در مسیر خط راه آهن مراغه به ارومیه قرار دارد اقدام می‌کنند و حداکثر تا 15 اردیبهشت سال 96 عملیات اجرایی خود را تکمیل و مشکلات موجود را رفع می‌کنند.

فرماندار ارومیه تصریح کرد: در مسیر ایستگاه قطار ارومیه نیز مشکلاتی وجود دارد همانند دو بانده بودن جاده منتهی به ایستگاه قطار که با افتتاح قطار و افزایش تردد وسایل نقلیه قطعاً جوابگو نخواهد بود و عوامل زیرساختی مانند انتقال برق، آب، گاز و مخابرات به ایستگاه قطار ارومیه وجود دارد که با برطرف شدن این مشکلات، صدای بوق قطار مراغه به ارومیه در سال 96 به صدا در می‌آید.

حسن‌خانی با اشاره به چگونگی احداث قطار داخل شهری یا تراموا ارومیه نیز گفت: مطالعات درباره تراموای ارومیه به پایان رسیده و همه مسیرهای داخل شهری تراموا مشخص شده بنابراین این طرح در سه فاز اجرایی می‌شود ولی تاکنون قراردادی با هیچ پیمانکاری منعقد نشده است.

/02:44 ب.ظ

کد خبر:  63260
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران