جستجو
يکشنبه, آبان 27, 1397..:: اخبار و رویدادها » ویژه::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 575 

با حضور فرماندار اروميه انجام شد؛
برگزاري یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ارومیه

یازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان ارومیه صبح امروز با حضور فرماندار اروميه در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداري اروميه، عباس حسن خاني در این جلسه با اشاره به وجود برخی مشکلات در خصوص فضاهای آموزشی اظهار داشت: تمامی دستگاه های اداری و در راس آنها آموزش و پرورش باید تلاش کنند تا مشکل فضای آموزشی در شهرستان ارومیه حل شود.

فرماندار اروميه با تاکید بر مشارکت آموزش و پرورش و سازمان صنعت، معدن و تجارت جهت آشنا نمودن دانش آموزان هنرستانی با فعالیت های این حوزه در راستای تربیت کارآفرین برای آینده کشور، تصریح کرد: اگر جوانان و نوجوانان ما از نزدیک و به صورت حضوری با فعالیت های مختلف تولیدی و کارآفرینی آشنا شوند شاهد حضور پر رنگ تر آنها در رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش خواهیم بود.

وی با بیان اینکه براساس ارزیابی های صورت گرفته و بر طبق شاخص ها، شورای آموزش و پرورش شهرستان ارومیه رتبه نخست را در بین شوراهای آموزش و پرورش استان به خود اختصاص داده است، گفت: اميدواريم با تلاش مضاعف اعضاي این شورا شاهد موفقیت های بیشتری در راستای ارتقای شاخص های مختلف آموزش و پرورش در شهرستان ارومیه باشیم.

محمد مجرد نيز در این جلسه با تقدیر از حضور چشم گیر مردم خصوصا فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی 22 بهمن امسال، اظهار داشت: این حضور تجلی استواری ملت در دفاع از استقلال کشور بود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه راهپیمایی بی نظیر ملت ایران را نمایش همبستگی در برابر هر گونه تهدید و نوید بخش پیشرفت با اقتدار کشور عنوان کرده و افزود: ولایتمداری و پایبندی به آرمان های والای انقلاب اسلامی ملت ایران، رمز موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به مصوبات قبلی شورای آموزش و پرورش شهرستان ارومیه، خاطر نشان کرد: اقدامات و حرکت های قابل قبول و موفقیت آمیزی در خصوص روند اجرایی شدن مصوبات قبلی این شورا صورت گرفته است.

مجرد افزود: بررسی و ارائه گزارش در خصوص فضاهای آموزشی حاشیه شهر و برنامه ریزی جهت ساماندهی وضعیت موجود فضاهای آموزشی این مناطق برای سال تحصیلی آینده جزو موضوعات اولویت دار این جلسه و شورای آموزش و پرورش است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه با بیان اینکه 9 منطقه در حاشیه شهر این مدیریت جهت ساماندهی و رسیدگی شناسایی و در اولویت کاری قرار گرفته اند، گفت: از مجموع این تعداد 4 منطقه سکونتگاه غیررسمی و 6 منطقه بعنوان حاشیه شهر محسوب می شوند.

وی در پايان با بیان اینکه اقدامات زیادی جهت مدیریت مسائل و مشکلات این مناطق در سالهای اخیر صورت گرفته، اظهار داشت: حل و رفع کامل مشکلات این مناطق نیازمند مشارکتی همه جانبه خصوصا از طرف نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت جذب اعتبارات است.

/02:17 ب.ظ

کد خبر:  63165
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران