جستجو
يکشنبه, آبان 27, 1397..:: اخبار و رویدادها » ویژه::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 505 

فرماندار اروميه اعلام كرد؛
سقوط بهمن در بخش سيلوانا ارومیه جان ۲ نفر را گرفت

فرماندار ارومیه گفت: ساعاتی پیش در پی سقوط بهمن در یکی از روستاهای ارومیه دو نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، عباس حسن خانی در خصوص جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعاتی پیش در اثر سقوط بهمن در روستای برده سور بخش سیلوانا ارومیه یکی از منازل مسکونی این روستا به طور کامل زیر بهمن مدفون شده است.

وی با بیان اینکه واقع شدن منزل در باغ کوهپایه‌ای دسترسی نیروهای مردمی و امدادی را مشکل ساخته بود، افزود: بر اثر ریزش بهمن بر سقف این منزل در روستای برده سور، واقع در ۵ کیلومتری سیلوانا، سه عضو یک خانواده مصدوم شدند.

فرماندار اروميه از امدادرسانی و نجات به موقع مصدومین توسط گروههای امدادی و اهالی روستا خبرداده و افزود: یکی از مصدومین این حادثه مادر خانواده بود که به موقع از زیر برف خارج و به بیمارستان منتقل شد و دو نفر دیگر از اعضای خانواده در مرحله بعدی که به بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه در حال انتقال بودند فوت کردند.

رئیس فوریت‌های پزشکی نیز در این خصوص گفت: پس از اطلاع مرکز فوریت‌های پزشکی ارومیه از بروز حادثه سقوط بهمن در روستای برده سور بخش سیلوانا این شهرستان، خودروهای آمبولانس مجهز برای انتقال مصدومان این حادثه به محل اعزام شدند تا مصدومان احتمالی را به بیمارستان‌های ارومیه انتقال دهند.

باقر بهرامی گفت: پس از مداخله‌های پزشکی در محل، سه مصدوم این حادثه با آمبولانس به بیمارستان انتقال داده شدند که در مسیر بیمارستان، دو نفر از مصدومان جان خود را از دست دادند.

وی اظهار داشت: یک نفر دیگر نیز که حال عمومی بهتری دارد، برای مداوا به بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه انتقال یافته است.

/11:49 ب.ظ

کد خبر:  63143
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران