جستجو
يکشنبه, آبان 27, 1397..:: اخبار و رویدادها » ویژه::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 603 

در نشست گروه مشاوران جوان فرماندار اروميه مطرح شد؛
در راستاي هم انديشي اقوام گام هاي جدي بايد برداشته شود

دومين نشست گروه مشاوران جوان فرماندار اروميه، صبح امروز با حضور فرماندار اروميه و معاون سياسي و اجتماعي فرماندار در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، عباس حسن خاني در اين جلسه حضور طيف هاي مختلف در جمع حاضر را ضروري دانسته و اظهار داشت: در اين جلسات بايد تبادل نظر بين افكار مختلف صورت گيرد تا به نتايج مطلوب برسيم.

فرماندار اروميه با تاكيد بر اينكه نبايد براي رسانه ها خط مشي تعيين كرد، افزود: مطبوعات در قبال مطالب خود مسئوليت قانوني دارند و بايد با حساسيت بيشتري به انتشار مطالب نگريسته شود.

وي پاسخ و نقد علمي برخي مطالب مورد بحث در برخي رسانه ها را مهم تلقي كرده و يادآور شد: بايد پژوهشگران و متخصصين با استدلال هاي علمي و تاريخي به مطالب منتشر شده در رسانه ها پاسخ دهند و برخورد احساسي توسط غيرمتخصصين به هيچ وجه پذيرفتني نيست.

حسن خاني با يادآوري اين نكته كه اقوام ايراني در همين سرزمين رشد و نمو پيدا كرده اند، افزود: دموكراسي اگر همراه با احترام به اقليت همراه نباشد منجر به استبداد اكثريت خواهد شد.

فرماندار اروميه تلاش براي شكستن فضاي نامناسب قوميتي را ضروري دانسته و تاكيد كرد: هر كس در راستاي تقابل قوميتي حركت كند در حقيقت در مسير دشمنان اين كشور گام بر مي دارد.

وي با تاكيد بر اينكه گروه هاي سياسي بايد به اصول خود پايبند باشند، گفت: در راستاي هم انديشي اقوام گام هاي جدي بايد برداشته شود و به صورت جدي در برابر تفرقه افكنان خواهيم ايستاد.

/02:04 ب.ظ

کد خبر:  63139
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران