جستجو
چهارشنبه, آبان 30, 1397..:: اخبار و رویدادها » بخش سیلوانا::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 1048 

در جشن بزرگ انقلاب روستای مرزی برازان مطرح شد؛
بخشدار سيلوانا: پیشرفت در مناطق مرزی ثمره انقلاب اسلامی است

بخشدار سیلوانا ارومیه در جشن بزرگ انقلاب روستای مرزی برازان اظهار داشت: امروز روستاهای مرزی ایران به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از شهر های مرزی کشورهای همسایه عراق و ترکیه آبادتر می باشد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، ریباز میرزایی گفت: انقلاب اسلامی نتیجه جان فشانی، ایثارگری، مجاهدت و ثمره خون شهدا در زیر سایه رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام (ره) می باشد.

وی احداث دانشگاه در نقاط صفر مرزی چون سیلوانا را از بركات انقلاب اسلامي دانسته و يادآور شد: به برکت امنیت پایدار جشنواره های برگزار شده در سیلوانا هم اکنون بازتاب کشوری و جهانی دارد.

بخشدار سيلوانا با بيان اينكه ما بايد شكرگذار داشته هايمان باشيم، تاکید کرد: حقیقت انقلاب اسلامی کمک به مستضعفین می باشد و تمامی مسئولین دولتی تمام تلاش خود را براي خدمت شبانه روزی به مردم به كار مي گيرند.

ميرزايي افزود: مسئله ای که نباید فراموش شود، وحدت در ایران اسلامی می باشد که با وجود همه سلیقه ها، اتحادي بي نظير در بين اقوام و مذاهب وجود دارد كه باید اين وحدت حفظ شود.

وي در پایان از تمامی اقشار مختلف جامعه بخصوص مردم ولایت مدار سیلوانا درخواست کرد كه مثل همیشه در صحنه باشند و در راهپیمایی ۲۲ بهمن همچون سالهای گذشته شرکت کنند.

/08:26 ب.ظ

کد خبر:  63065
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش سیلوانا
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران