جستجو
سه شنبه, خرداد 29, 1397..:: اخبار و رویدادها » ویژه::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 284 

با حضور فرماندار اروميه انجام شد؛
افتتاح جایگاه سي ان جي با سرمایه گذاری 20 میلیارد ریالی در ارومیه

همزمان با ایام الله دهه فجر، هفتادمین جایگاه سی ان جی منطقه آذربایجان غربی صبح امروز با حضور فرماندار اروميه به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، عباس حسن خاني در آیین افتتاح این جایگاه اظهار داشت: نقش صنعت نفت در زمان تحریم و پسابرجام بسیار چشمگير بوده و هیچ وقت از جایگاه خود عقب نشینی نکرده است.

فرماندار اروميه با قدرداني از اقدامات مطلوب مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در سوخت رسانی مطلوب زمستان امسال، افزود: اميدواريم تا پایان برنامه ششم توسعه به وضعیت مطلوب توسعه گازرسانی به روستاها برسیم.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه نيز در اين مراسم گفت: همزمان با دهه فجر امسال، جایگاه CNG درون شهری اولدوز ارومیه با سرمایه گذاری 20 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید و تعداد این جایگاه ها در منطقه به 70 باب افزایش یافت.

احمد مجرد افزود: این جایگاه CNG با ظرفیت پمپاژ 2 هزار متر مکعب در ساعت، هشت نازل دارد و با راه اندازی این جایگاه ظرفیت کمپرسورهای منطقه با 2.4 درصد رشد به بیش از 86 هزار متر مکعب در ساعت می رسد.

وی اظهار داشت: تعداد نازل های CNG در منطقه نفتی ارومیه نیز با راه اندازی این جایگاه به 450 نازل افزایش یافت که جوابگوی همه نیاز خودروهای مورد استفاده در منطقه است.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه تصريح كرد: برای راه اندازی این جایگاه بیش از 20 میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی انجام و پنج فرصت شغلی نیز ایجاد شده است.

مجرد گفت: در حال حاضر متوسط مصرف روزانه گاز سی ان جی در مرکز و شهرهای شمالی آذربایجان غربی نزدیک 770 هزار متر مکعب است که جایگاه های موجود، این میزان نیاز را برطرف می کند.

وی يادآور شد: یکی از مهمترین مواردی که با برنامه ریزی های مستمر و همراهی بخش خصوصی به آن رسیده ایم، نبود صف در مقابل جایگاه های سی ان جی است در حالی که در برخی استان ها این صف همچنان وجود دارد.

/01:46 ب.ظ

کد خبر:  63040
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران