جستجو
سه شنبه, خرداد 29, 1397..:: اخبار و رویدادها » اخبار::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 414 

به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد؛
برگزاري جشن انقلاب به اهتمام انجمن آشوریان ارومیه + تصاوير

جشن انقلاب به مناسبت دهه مبارک فجر به اهتمام انجمن آشوریان ارومیه و با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان در سالن انجمن آشوریان ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداري اروميه، اين مراسم با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان غربی، مشاور استاندار و مدیر کل دفتر استاندار، مدیران کل آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و معاون مدیر کل سیاسی و انتخابات و معاون سياسي و اجتماعي فرماندار ارومیه برگزار شد.

مديركل سياسي و انتخابات استانداري آذربايجان غربي در اين مراسم اظهار داشت: نبود آزادی های سیاسی و فضای باز در راستای ارائه افکار، اندیشه ها و آرا در جامعه از جمله عوامل نارضایتی مردمی از رژیم منحوس پهلوی بود که کارشناسان و صاحب نظران بین المللی نیز بر این امر صحه گذاشته اند.

علي مصطفوي تصريح كرد: با وقوع انقلاب اسلامی، این وضع تغییر کرد و در حال حاضر، افراد و جریانهای مختلف سیاسی به صورت آزادانه نظرات و دیدگاههای خود را بیان می کنند.

وی يادآور شد: وجود رسانه های مختلف این فضا را بسیار شفاف تر کرده و هر صاحب نظری با استفاده از رسانه ها، نظرات خود را در موارد مختلف طرح می کند.

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان غربی افزود: باید برای ایجاد چنین فضای بازی، شکرگزار خداوند متعال باشیم.

مصطفوی عدم توجه به نیازهای مذهبی جامعه را یکی دیگر از دلایل نارضایتی مردم از رژیم پهلوی و سقوط این رژیم برشمرده و گفت: در آن دوران، پیروان دین مبین اسلام در ترویج فقه خود با مشکلات جدی مواجه بودند و علاوه بر آن پیروان دیگر ادیان الهی نیز مشکلاتی را در برنامه ریزی های دینی داشتند.

وی تاكيد كرد: با وقوع انقلاب اسلامی ایران، در حال حاضر پیروان ادیان الهی و همچنین اقلیت های مذهبی با آزادی کامل برنامه های دینی خود را به انجام می رسانند و مشکلی در این خصوص ندارند.

نماینده آشوریان ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، اظهار داشت: این انقلاب همزمان با وجود دو قدرت لیبرالیسم غربی و مارکسیسم شرقی به وقوع پیوست و الگوی جدید سیاسی را در جهان مطرح کرد.

بت كليا افزود: ثبات، پیشرفتهای علمی، قدرت همه جانبه، تبدیل شدن به قدرت منطقه ای و حفظ اصول و ارزشهای اولیه انقلاب از جمله ثمرات انقلاب شکوهمند اسلامی در کشورمان پس از گذشت ٣٨ سال از وقوع آن است.

گفتنی است در این آیین برنامه های فرهنگی و هنری توسط انجمن آشوریان ارومیه به اجرا در آمد و در پایان از فلورانس مال خام نویسنده کتابهای "در اوج" و "نهال های برومند" با اهداي هدايايي تجلیل به عمل آمد.

http://news.ostan-ag.gov.ir/Portals/1/DNNArticleLightBoxContent/UploadImages/488/DSC_0%DB%8C%DB%8C%DB%8C%DB%8C012%20(5).JPG

http://news.ostan-ag.gov.ir/Portals/1/DNNArticleLightBoxContent/UploadImages/488/DSC_0%DB%8C%DB%8C%DB%8C%DB%8C012%20(19).JPG

http://news.ostan-ag.gov.ir/Portals/1/DNNArticleLightBoxContent/UploadImages/488/DSC_0%DB%8C%DB%8C%DB%8C%DB%8C012%20(13).JPG

/06:34 ب.ظ

کد خبر:  63009
فرستنده: admin12 admin12
گروه: ویژه, اخبار
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران