جستجو
يکشنبه, آبان 27, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 625 

با حضور بخشدار سيلوانا انجام شد؛
برگزاري جلسه شوراي اداري بخش سيلوانا اروميه

جلسه شوراي اداري بخش سيلوانا صبح امروز با حضور بخشدار اين بخش در سالن جلسات بخشداري سيلوانا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه از بخشداري سيلوانا، ريباز میرزایی در اين جلسه با تبريك فرا رسیدن ماه بهمن و ايام الله دهه فجر و سالگرد آغاز قیام های مردمی و مبارزات مسلحانه در ارومیه، اظهار داشت: شهدا با خون خود و خلق حماسه های فراوان از انقلاب مردمی و اسلامی ایران، از خاک میهنمان و از حیثیتمان دفاع کردند و امروز وظیفه تک تک ما این است که پیام رسان این ارزشها باشیم و این ارزشها را به نسل جدید انتقال دهیم.

بخشدار سيلوانا با اشاره به استارت انتخابات در استان، گفت: استاندار محترم مسئولان انتخاباتی استان را معرفی نموده اند و ما نیز بايد اقدامات خود را شروع کنیم تا با همکاری یکدیگر و به حول و قوه الهی انتخاباتی سالم و منظم داشته باشیم، چرا که نمود دموکراسی ایران در مجامع بین المللی همین انتخابات ها است.

در ادامه مصطفوی رئیس آموزش و پرورش سیلوانا توضیحات مختصری را در خصوص برنامه های متمرکز بخش سیلوانا به مناسبت ايام الله دهه مبارک فجر ارائه كرد.

سپس اصغری رئیس اداره ثبت و احوال به ارائه گزارشی از عملکرد ثبت و احوال در 10 ماهه اخیر سال جاري پرداخته و نیاز به استقرار دفتر پیشخوان دولت در منطقه را امری ضروری دانست و همچنین آمادگی خود را جهت همکاری در برنامه ها و شرکت در مراسمات دهه فجر اعلام كرد.

ماموستا عزیزیان نيز ایام الله دهه فجر و پیروزی ملت بر رژیم طاغوت را تبریک گفته و اين پيروزي را مرهون تبعیت ملت از شخصیت والا و رهبری امام خمینی (ره) دانست.

وي يادآور شد: حکومت های اسلامی از صدر اسلام متکی به آراي مردم بوده اند و مردم بخش سيلوانا نیز از جهات مختلف همواره الگو و نمونه بوده و همیشه در صحنه های حساس همراه و پشتیبان این نظام هستند.

ماموستا عزيزيان افزود: روحانیون به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین نظام، جایگاه ویژه و وظیفه ای خطیر بر عهده دارند.

وي مسئولین را به صبر و شکیبایی و تلاش بیشتر توصیه نموده و ادامه داد: تمامی مسئولین بايد دست در دست یکدیگر جهت احقاق تفکر اسلامی تلاش کرده و در مراسمات دهه مبارک فجر بخصوص راهپیمایی روز 22 بهمن حضوری پر رنگ داشته باشند.

/12:22 ب.ظ

کد خبر:  62875
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش سیلوانا
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران