جستجو
يکشنبه, آبان 27, 1397..:: اخبار و رویدادها » بخش سرو::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 652 

با حضور بخشدار صوماي برادوست انجام شد؛
برگزاري جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر در بخش صومای برادوست

جلسه ستاد گرامیداشت ایام الله دهه فجر در بخش صومای برادوست، صبح امروز با حضور بخشدار اين بخش در سالن جلسات بخشداری صومای برادوست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداری صومای برادوست، در ابتداي اين جلسه سليمان نريماني به  حادثه ناگوار ساختمان پلاسکو و شهادت جمعي از آتش نشانان فداکار و درگذشت تعدادی از هموطنان اشاره و گفت: این ضایعه را خدمت خانواده های ایشان و ملت شریفمان تسلیت مي گويم.

بخشدار صوماي برادوست همچنين خاطرنشان كرد: دهه فجر بخشی از تاریخ مردم ما مي باشد و انقلاب اسلامی عاملي بر بیداری فطرت ها و حرکتی از عمق جان و اندیشه ملت ایران و یک تحول بنیادی است و به همین دلیل پایدار بوده و روز به روز درخشان تر می شود.

وي افزود: انقلاب متعلق به همه مردم است و به هیچ حزب، گروه و طایفه ای به طور خاص و ویژه تعلق ندارد و مراقبت از انقلاب و تداوم حرکت آن یک امر ضروری و واجب بوده و مسئولان همه باید برای مردم و در کنار مردم و در خدمت مردم و انقلاب عظیم ملت ایران باشند.

نريماني تصريح كرد: ایام الله دهه فجر یکی از بزرگترین اعیاد میهن اسلامی مان می باشد که در راستای بزرگداشت شکوه و عظمت آن باید بیش از پیش تلاش کنیم.

بخشدار صوماي برادوست يادآور شد: انتخابات پیش رو در سال آتی نیز رسالت دوچندانی بر دوش مسئولین منطقه نهاده که با برگزاری هرچه باشکوهتر و شایسته آن، بايد بار دیگر صمیمیت و علاقه خود نسبت به مردم و این نظام مردمی را تجدید و تبیین نمایيم.

/10:41 ق.ظ

کد خبر:  62833
فرستنده: admin8 admin8
گروه: اخبار, بخش سرو
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران