جستجو
چهارشنبه, آبان 30, 1397..:: اخبار و رویدادها » بخش سرو::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 600 

با حضور بخشدار صوماي برادوست انجام شد؛
برگزاري جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر سرو

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر سرو با حضور بخشدار و اعضای اصلی انجمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداری صومای برادوست، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر سرو با حضور بخشدار و اعضای اصلی انجمن در سالن اجتماعات بخشداری صومای برادوست برگزار شد.

در ابتدای این نشست مسئول سابق کتابخانه عمومی سرو گزارشی از عملکرد و آخرین آمار فعالیتهای 3 سال گذشته خود را ارائه و تشریح كرد.

بخشدار صومای برادوست نيز با قدردانی از زحمات چند ساله مسئول کتابخانه سرو در راستاي رشد و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در اين بخش، اظهار داشت: متاسفانه سرانه کتابخوانی در سطح بخش مطلوب نمی باشد و ما همگی باید برای بالا بردن این شاخص مهم و تاثیرگذار تلاش نماییم.

سليمان نریمانی در ادامه تنها راه برون رفت از معضلات و مشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه را ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح جامعه معرفی کرده و افزود: انتظار می رود ما مسئولین حداقل روزانه 1 الی 2 ساعت صرف مطالعه و تحقیق نماییم تا این سنت و مسلک حسنه در بین عموم مردم نیز شکل بگیرد.

وي با آرزوی موفقیت برای مسئول جدید کتابخانه بصیرت سرو، گفت: اميدواريم این مسئول جوان و تازه کار تعامل دوچندان با تمام ارگانها و ادارات بخش جهت توسعه و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی داشته باشد و تمام نیروی خود را در راستاي خدمتی ارزشمند به عنوان نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش صومای برادوست بکار گیرد.

همچنين طاهر حاجي پور مسئول جدید کتابخانه بصیرت سرو در پایان مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مسئول سابق خطاب به حاضرین در جلسه عنوان داشت: بنده با همت و همکاری تمامی شما بزرگواران در راه اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد و با تلاشي هرچه تمام تر جهت جذب هر چه بیشتر اقشار مختلف جامعه علی الخصوص قشر جوان و نوجوان و کودک در کتابخانه اقدام خواهم نمود.

/10:40 ق.ظ

کد خبر:  62821
فرستنده: admin8 admin8
گروه: اخبار, بخش سرو
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران