جستجو
سه شنبه, مهر 03, 1397..:: اخبار و رویدادها » بخش سرو::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 618 

با معرفي محمدرسول پیرین به عنوان شهردار سرو انجام شد؛
برگزاري مراسم تودیع و معارفه شهردار سرو + تصاوير

مراسم تودیع و معارفه شهردار سرو با حضور فرماندار اروميه، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی، بخشدار صوماي برادوست، مسئولین ادارات، روحانیون، شوراهای اسلامی شهر و بخش، ریش سفیدان و معتمدین، اصناف و کسبه در سالن اجتماعات شهرداری سرو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداری صومای برادوست، در ابتداي اين مراسم اقصی نخشی پور شهردار سابق شهر سرو گزارشی از عملکرد خود ارائه نمود.

سپس سیف الله مطلبی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی از تلاشهای مجموعه شهرداری و شورای شهر سرو قدر دانی كرد.

در ادامه فرماندار ارومیه با اشاره به اهمیت شهر سرو، اظهار داشت: این شهر مرزی یکی از مهمترین شهرهای استراتژیک و گردشگری آذربایجان غربی و حتی کشور محسوب مي شود و در این میان وظیفه ماست که با تلاش و کوشش فراوان در ارائه هر چه بیشتر خدمات، زمینه پیشرفت شهر سرو را فراهم کنیم تا شاهد شهری آباد و تجاری باشیم.

عباس حسن خاني افزود: شوراهای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری باید با تعامل و همکاری با یکدیگر نسبت به اتمام طرح های نیمه تمام و ایجاد فضای مناسب برای استراحت و اقامت مسافرین تلاش کنند.

در پايان اين مراسم از اقصي نخشی پور به پاس زحمات فراوان تقدیر و تشکر به عمل آمده و محمدرسول پیرین به عنوان شهردار جديد سرو معرفی شد.