جستجو
يکشنبه, آبان 27, 1397..:: اخبار و رویدادها » بخش سرو::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 690 

با حضور بخشدار صومای برادوست انجام شد؛
برگزاری جلسه مدیریت بحران بخش صومای برادوست ارومیه

جلسه ستاد مدیریت بحران بخش صومای برادوست با موضوعیت برف روبی و عملیات زمستانی در سالن اجتماعات بخشداری این بخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداری صومای برادوست، سلیمان نریمانی در این جلسه هماهنگی دستگاههای متولی از جمله شرکتهای خدمات رسان آب، برق، مخابرات و ... برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی را بسیار مهم و ضروری دانسته و یادآور شد: انتظار داشتیم که دستگاهها و ماشین آلات راهدارخانه خیلی ÷یش از این به صورت منظم و بدون مشکل با آمادگی کامل در محل های تعیین شده مستقر شوند که متاسفانه به علت تحریم های ظالمانه و فرسوده بودن ماشین آلات و کمبود اعتبارات، اداره راه را با مشکل مواجه ساخته است.

بخشدار صومای برادوست افزود: با توجه به وسعت منطقه و محورهای مواصلاتی بخش، بسیج همگانی کلیه اعضای عضو ستاد بحران بخش اعم از دولتی و خصوصی و همچنین دهیاران و روستائیان در بازگشایی مسیرها ضروری است تا با اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم بتوانیم در راستای تامین آسایش مردم منطقه گام برداریم.

وی خاطرنشان کرد: در بازگشایی مسیرها باید اولویت اول با مسیر اصلی (ارومیه تا گمرک سرو) و اولویت دوم مسیرهای فرعی (چهارراه چره تا دره خورخورا) و مسیر چهارراه چره تا سه راه دوبره و راههای روستایی و پایگاهها در اولویت های بعدی قرار گیرند تا بازگشایی مسیرها در کمترین زمان ممکن انجام و از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری شود.

نریمانی گفت: با عنایت به محدودیت مصرف نمک در جاده ها توسط اداره حفاظت محیط زیست، به میزان لازم و ضروری در محل های مناسب نمک ذخیره و دپو شود و ماشین آلاتی که نیاز به تعمیر دارند در اولین فرصت ممکن نسبت به رفع ایراد اقدام نمایند.

بخشدار صومای برادوست تصریح کرد: با توجه به اینکه ماشین آلات و امکانات موجود راهدارخانه در آن واحد جوابگوی نیاز بخش نمی باشد، همکاری دهیاران در مواقع اضطراری و تامین امکانات، تجهیزات و ماشین آلات بخصوص تراکتورهای موجود روستائیان جهت بازگشایی راههای روستایی ضروری است.

/12:58 ب.ظ

کد خبر:  62035
فرستنده: admin8 admin8
گروه: اخبار, بخش سرو
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران