جستجو
يکشنبه, آبان 27, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 753 

با حضور بخشدار انزل انجام شد؛
برگزاري مراسم راهپيمايي 13 آبان در بخش انزل + تصاوير

راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان صبح امروز با حضور بخشدار، مسئولین و اقشار مختلف مردم بخش انزل از مقابل مسجد صاحب الزمان قوشچی آغاز و در حسینیه قوشچی خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه از بخشداري انزل، بهنام پورجبلی به مناسبت 13 آبان در حسینیه شهر قوشچی اظهار داشت: مردم امسال با حضور گسترده خود در مراسم 13 آبان، خشم، انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی نشان دادند و به جهانیان فهماندند كه همیشه در صحنه حاضر هستند و هرگز به استکبار جهانی اجازه نخواهند داد در کشور نفوذ پیدا کند و این حضور بار دیگر پایه های استکبار جهانی را به لرزه درآورد.

بخشدار انزل با بيان اينكه 13 آبان ماه به نماد استکبارستیزی ملت ایران تبدیل شده و تجلی ظلم ستیزی و ذلت ناپذیری مردم است، تصريح كرد: مردم ما امروز به خوبی آگاهند که استکبار جهانی جز به تضعیف جمهوری اسلامی ایران فکر نمی کند اما نمی داند که مردم ما امروز به نقشه های شوم استكبار پی برده اند و حضور گسترده امروز مردم، به آنان فهماند که مردم ما هیچ وقت از آرمانهای نظام و انقلاب دست برنخواهند داشت.

وی تصریح کرد: آمریکا تا زمانی که دست از دشمنی و کینه توزی خود علیه ملت ایران برنداشته، همچنان شیطان بزرگ و دشمن شماره یک ایران است و شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر سیاستهای غلط آمریکایی هاست و نه ملت آمریکا.

پورجبلي افزود: استکبار جهانی بداند ملت ایران هیچگاه تسلیم نظام سلطه نخواهد شد چرا که ماهیت سلطه گری آمریکا هنوز باقی مانده است و شعار مرگ بر آمریکا هیچگاه از قاموس ملت ایران پاک نخواهد شد.

این مراسم با حضور در مزار شهدا و نثار فاتحه خاتمه یافت.

 

/02:50 ب.ظ

کد خبر:  62031
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران