جستجو
سه شنبه, مهر 03, 1397..:: اخبار و رویدادها » بخش سرو::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 503 

با حضور بخشدار صوماي برادوست انجام شد؛
برگزاري مراسم 13 آبان در بخش صومای برادوست اروميه

مراسم یوم الله سیزده آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور پرشور دانش آموزان در مدرسه قائم روستای عمر آباد بخش صوماي برادوست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداری صومای برادوست، سلیمان نریمانی در این مراسم با اشاره به این که یوم الله 13 آبان، مناسبتی است که سه برهه از رویارويی با استکبار را به نمایش گذاشته، اظهار داشت: روح واحد این حادثه تاریخی، 13 ابان را به نمادی بزرگ و درس آموز پیش روی بشریت تبدیل کرد.

بخشدار صوماي برادوست یادآور شد: برگزاری مراسم 13 آبان، تنها یادآوری و بزرگداشت یک روز تاریخی نیست بلکه نشانگر روحیه مبارزه با ظلم و استکبار است که باید به رخدادهای امروزی پیوند خورده و نمادی از مقابله مستمر ملت ایران با مستکبرین و ایادی آنان باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به جریانهای نفوذی در کشور اشاره کرده و افزود: ملت بصیر و غیرتمند ایران با تمام وجود، در مقابل این جریان و ايادي استکبار ایستادگی خواهد كرد.

در این مراسم دانش آموزان با در دست داشتن پرچم زيبای كشورمان، يك صدا شعارهايی از قبيل مرگ بر اسرائيل، مرگ بر آمريكا، سيزدهم آبان ماه يوم الله يوم الله و ... را سر دادند و با زنده نمودن ياد فداكاری های هم نوعان خود، حماسه بزرگ اين روز را پاس داشتند.

/06:06 ب.ظ

کد خبر:  61973
فرستنده: admin8 admin8
گروه: اخبار, بخش سرو
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران