جستجو
دوشنبه, آبان 21, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 829 

در جلسه هیئت اجرایی انتخابات بخش انزل ارومیه مطرح شد؛
مقابلي: عملکرد وزارت کشور در انتخابات، مقبول افکار عمومی است

جلسه هیئت اجرایی انتخابات بخش انزل ارومیه برای مرحله دوم انتخابات دهمين دوره مجلس شورای اسلامی، صبح امروز در سالن جلسات بخشداري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداري انزل، رسول مقابلی در این جلسه اظهار داشت: انتخابات قانونی و رقابتی، همگرایی اجتماعی، اعتماد مردم به نظام، نگاه به درون و رویکردهای آن را تقویت می کند.

بخشدار انزل با اشاره به اينكه برگزاری انتخابات بر مبنای اصل امانت داری که مورد تاکید مقام معظم رهبری است و به صورت سالم و قانونی و به دور از هرگونه رفتار شائبه برانگیز در مرحله دوم نیز عملي خواهد شد، افزود: خوشبختانه عملکرد قانونی و بی طرفانه مجموعه وزارت کشور به عنوان مسئول برگزاری انتخابات در این خصوص مقبول افکار عمومی می باشد که ما بازخورد آن را از مردم دریافت می کنیم.

وي تعامل در حین قانونمندی و تفکیک وظایف بین هیئت های اجرایی و نظارت را در پیشبرد امور انتخابات لازم و مفید عنوان کرده و خاطرنشان ساخت: با توجه به اینکه کسانی صرفا در مرحله دوم انتخابات مجلس می توانند رای بدهند که در مرحله اول نیز درآن حوزه رای داده اند و یا اصلا در هیچ حوزه ای در مرحله اول رای نداده اند، دقت در این امر برای تحقق سلامت انتخابات از وظایف مورد توجه اعضای شعبه اخذ رای خواهد بود.

در پايان این جلسه نسبت به تعیین محل های استقرار و اعضای شعب اخذ رای تصمیمات لازم اتخاذ شد.

 

/11:10 ق.ظ

کد خبر:  58516
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران