جستجو
دوشنبه, آبان 21, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 1171 

در ديدار با با فرمانده پادگان ارتش شهید آبشناسان قوشچی مطرح شد؛
بخشدار انزل: اقتدار ارتش برای هر ایرانی غرورآفرین است

بخشدار انزل صبح امروز با فرمانده پادگان ارتش شهید آبشناسان قوشچی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداري انزل، رسول مقابلی به همراه تعدادی از فرماندهان نظامی و انتظامی بخش با حضور در پادگان ارتش قوشچی با فرماندهی تیپ 41 ارتش شهید آبشناسان دیدار کرد.

بخشدار انزل در این دیدار که به مناسبت گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام گرفت، گفت: ارتش نقش بسیار ارزنده ای را در دوران هشت سال دفاع مقدس در دفاع از تمامیت ارضی کشور و مرزهای آبی، خاکی و هوایی و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایفا کرد.

وی خاطرنشان ساخت: قدرت نظامی نیروهای مسلح در کشور در کنار قدرت اقتصادی، علمی، صنعتی، فرهنگی و سیاسی موجب اقتدار و شکوه کشور هست و هم اکنون اقتدار ارتش برای هر ایرانی غرورآفرین است.

مقابلي توانمندی دفاعی کشور و اقتدار نیروهای مسلح در پیشبرد موفقیت دستگاه دیپلماسی کشور در بحث برجام را حائز اهمیت خوانده و افزود: قدرت های بزرگ جهان هرگز با یک کشور ضعیف و غیرموثر به چانه زنی نمی پردازند و این موفقیت مرهون همین اقتدار نیروهای مسلح، ایثارگری شهدا و پشتیبانی مردم و رهبری است.

بخشدار انزل همچنین وجود پادگانهای نظامی ارتش و پادگان آموزشی امام سجاد (ع) ناجا را از پتانسیلهای مورد توجه منطقه عنوان نموده و تصريح كرد: بايد از تعامل و نقش سازنده ارتش در پشتیبانی از برنامه های مختلف ملی و فرهنگی در سطح بخش انزل تقدیر کرد.

سرهنگ ستاد جواد باجلانی فرمانده تیپ 41 شهید آبشناسان قوشچی هم در این دیدار با اشاره به عادی بودن وضعیت منطقه و خروج از وضعیت امنیتی از سنوات گذشته، امنیت روانی موجود در منطقه و کشور را مایه افتخار برای جمهوری اسلامی ایران خواند و بر حمایت از تعامل منطقه ای در سطح بخش برای خدمت به مردم و پیشبرد برنامه ها تاکید کرد.

/12:24 ب.ظ

کد خبر:  58511
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران