جستجو
دوشنبه, آبان 21, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 692 

در نشست مشورتی دهیاران بخش انزل مطرح شد؛
مقابلی: همکاری دهیاران و دستگاههای اجرایی برای تحقق سیاستهای دولت راهگشاست

نشست مشورتی دهیاران بخش انزل، صبح امروز با حضور دهیاران تابعه و تعدادی از مسئولین شهرستانی از ادارات محیط زیست، میراث فرهنگی، شبکه دامپزشکی، کمیته امداد امام (ره) و ستاد زکات ارومیه در سالن اجتماعات بخشداری انزل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداري انزل، رسول مقابلی در این نشست با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، از دهیاران به عنوان مدیران بحران روستاها در پشتیبانی جهت برگزاری بدون خلل انتخابات و همچنین حفظ بی طرفی در تبلیغات انتخاباتی کاندیداها تقدیر و گفت: این موفقیت بزرگ برای دولت و مردم است که با تلاشهای همه عوامل اجرایی، نظارتی و ستادی، یک انتخابات سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم در سطح بخش برگزار شد.

بخشدار انزل همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت بررسی کارنامه عملکرد یکساله دهیاران اشاره و افزود: بايد نقاط ضعف و قوت عملکرد یکساله دهیاری ها شناسایی و بر استمرار نقاط قوت و رفع و تقویت شاخص های کم تحرک تمرکز شود.

وی خاطرنشان كرد: هم اکنون فصل کار فرا رسیده و اقدامات عمرانی به ترتیب اولویت و در اسرع وقت زمانی باید اجرا شود که رعایت تشریفات قانونی در معاملات و بویژه قراردادهای پیمانکاری حتما طبق مقررات رعایت شود.

مقابلي با تاکید بر تشکیل شورای زکات و انجمن میراث فرهنگی در همه روستاهای تابعه و دارای دهیاری، بر همکاری همه دهیاران در این خصوص تاکید و اظهار داشت: همکاری متقابل دهیاران با دستگاههای اجرایی برای تحقق بهینه سیاست های عمومی دولت لازم و راهگشاست.

در این نشست همچنین موانع و راهکارهای مدیریت پسماندهای روستایی در سطح بخش با حضور دهیاران و اداره محیط زیست مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار گرفت و مسئولین ادارات محیط زیست، دامپزشکی، میراث فرهنگی، کمیته امداد امام (ره) و ستاد زکات ارومیه نکته نظرات خود را پیرامون دستورات جلسه مطرح و به سوالات دهیاران پاسخ دادند.

/11:44 ق.ظ

کد خبر:  58066
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران