جستجو
دوشنبه, آبان 21, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 706 

با حضور بخشدار انزل انجام شد؛
برگزاري جلسه توجیهی نمایندگان بخشداري انزل در حوزه هاي راي گيري

جلسه توجیهی نمایندگان بخشداري انزل در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری   بخش انزل با حضور بخشدار انزل در جلسه ای دو نوبته در محل سالن جلسات اين بخشداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه از بخشداري انزل، رسول مقابلی در این جلسه نمایندگان بخشداري را امین مردم دانسته و انتخابات را یکی از مصادیق مردم سالاری معرفي کرد و گفت: مسئولیت خطیر حسن اجرای انتخابات در شعب اخذ رای با نمایندگان فرماندار یا بخشدار است و با انجام تمهیدات لازم و تحت هر شرایطی انتخابات باید با حضور کامل اعضا در محل های تعیین شده برگزار شود.

وي همچنين به مسئولیت پذیری نمایندگان تاکید و افزود: نمایندگان باید چهار چوب کاری که به آنها محول شده خوب شناخته و به آن عمل کنند و با مطالعه و تسلط بر قوانین، انتخابات را به نحو احسن برگزار کنند.

بخشدار انزل خاطرنشان كرد: ایجاد آرامش روحی و روانی در محل شعب  اخذ رای و رعایت اصل بی طرفی و قانونمندی  بايد از موارد مورد توجه نمایندگان بخشداري باشد.

مقابلی در بخشي ديگر از سخنان خود، با استناد به مواد قانونی مربوط به انتخابات، به تشریح کامل  و جزء به جزء وظایف نمایندگان پرداخت.

در ادامه این جلسه توضیحاتی در خصوص نحوه تحویل صندوق های اخذ رای ارائه و همچنین جلسه پرسش و پاسخ  مسائل مربوط به نحوه اجرای انتخابات برگزار شد.

 

/12:35 ب.ظ

کد خبر:  57816
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران