جستجو
دوشنبه, آبان 21, 1397..:: اخبار و رویدادها::..  ورود به سايت
 نمایش مطلب
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 1178 

در راهپيمايي 22 بهمن مطرح شد؛
مقابلی: ساز و کار انتخابات باید در کشور حفظ شود

راهپیمایی 22 بهمن صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم در شهر قوشچی انزل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه از بخشداري انزل، رسول مقابلی به عنوان سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن که با حضور اقشار مختلف مردم از شهر قوشچی و روستاهای تابعه انزل همراه بود، اظهار داشت: مردم متحد و قهرمان انزل نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان ارومیه داشته اند و شهیدان صمد قنبری و کوچک حسینی قوشچی از انزل جزو اولین شهدای انقلاب اسلامی در شهرستان ارومیه می باشند.

بخشدار انزل حضور مردم در مراسمات مختلف فرهنگی و اجتماعی در انزل را نمادی از بیداری و مصداق وحدت عینی مردم در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: انقلاب متعلق به عموم مردم بوده و همه مردم بصورت فراگیر در پیروزی آن نقش داشتند.

وی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را از شعارها و مطالبات اصلی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: وحدت کلمه، وحدت هدف و وحدت رهبری در انقلاب اسلامی و نقش بی بدیل امام خمینی(ره)، رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بوده است.

مقابلي با اشاره به دست اندازهای تاریخی داخلی و خارجی در مسیر وصول آرمانهای انقلاب اسلامی گفت: زنجیر تحریم های آزار دهنده برای تضعیف تدریجی ایران طراحی شده بود که دولت با هدایت و حمایت رهبری و ظرافت دیپلماسی و پشتیبانی مردم، آن را از مسیر شتابان کشور برداشت و برجام از تهدید به فرصتی برای اثبات حقانیت ایران در سطح بین الملل و تعامل سازنده ایران با جهان تبدیل شد.

بخشدار انزل حق تعیین سرنوشت و مقدرات کشور توسط مردم بوسیله ساز و کار انتخابات را از مطالبات اصلی مردم در جریان انقلاب اسلامی معرفي و تصريح كرد: انتخابات باید در کشور حفظ شود و حضورحداکثری و آگاهانه مردم در انتخابات می تواند نقش بارزی در تجلی اراده مردم داشته باشد.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درحق الناس رای مردم خاطرنشان كرد: برگزاری انتخابات به شکل سالم و بی طرفانه و پرشور از ماموریت های قانونی دولت هست و قانون پیش بینی لازم را برای استفاده از خود مردم تحت عنوان معتمدین در هیئت اجرایی که مسئولیت برگزاری انتخابات را بر عهده دارد، انجام داده است.

شایان ذکر است در ابتدای این مراسم گروه موزیک پادگان ارتش قوشچی و گروه سرود دانش آموزی به اجرای موزیک و سرودهاي ملي پرداخته و این مراسم با قرائت قطعنامه پایان یافت.

/05:23 ب.ظ

کد خبر:  57322
فرستنده: admin12 admin12
گروه: اخبار, بخش انزل
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ارومیه می باشد   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران