نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.ir

تجليل از بانوان دهيار بخش مركزي شهرستان اروميه به مناسبت گراميداشت روز زن و مادر انجام شد؛

تجليل از بانوان دهيار بخش مركزي شهرستان اروميه

آخرين نشست مشورتي دهياران بخش مركزي اروميه صبح امروز با حضور بخشدار مركزي در محل سالن اجتماعات سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه از بخشداري مركزي، امير ستوده‌فر در اين مراسم ضمن گراميداشت مقام شامخ شهيدان و روز شهيد، از يك سال تلاش و فعاليت خالصانه دهياران قدرداني كرد.

بخشدار مركزي اروميه با اشاره به اينكه تلاش هاي مجموعه دولت تدبير و اميد از بالاترين سطح تا دهياران منشاء خدمات ارزنده‌اي براي مردم و بويژه روستائيان بوده، تاكيد كرد: دهياران بايد دهياري را كه خدمت به روستائيان و از بالاترين درجه اعمال در محضر خداوند متعال برخوردار مي‌باشد، شغل اول خود بدانند.

وي تصريح كرد: با تأسي از فرمان مقام معظم رهبري مبني بر رعايت اقتصاد مقاومتي، دهياران بايد از ظرفيت هاي داخلي و محلي در رشد و توسعه روستاها استفاده كنند.

ستوده فر با بيان اينكه اعمال دولت ها معمولاً در آينده مشخص مي‌شود و ادامه مي‌يابد، افزود: بدون شك ثمرات برجام در آينده اي نه چندان دور باعث رشد و رونق اقتصادي و اجتماعي كشور خواهد شد.

بخشدار مركزي اروميه با اشاره به نزديك بودن پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا و دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، گفت: دهياران بايد تمام تلاش خود را در راستاي مشاركت هرچه بيشتر مردم با رعايت اصل بي طرفي اعمال نمايند.

در اين مراسم تني چند از دهياران و دبيران دهستانها ديدگاه هاي خود را پيرامون مسائل جاري بيان داشتند.

در خاتمه مراسم به مناسبت فرا رسيدن سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن، با اهدا لوح تقدير از سوي بخشدار مركزي از بانوان دهيار قدرداني شد.

 الاحد, مارس 12, 2017  12:10 ب.ظ