نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.ir

تعطيلي مدارس شهرستان اروميه به دنبال بارش برف اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام كرد؛

تعطيلي مدارس شهرستان اروميه به دنبال بارش برف

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: بارش برف مدارس ارومیه، خوی، نقده، میاندوآب، پیرانشهر، اشنویه، سردشت، مهاباد، سلماس، چایپاره، بوکان، شوط و مناطق مرحمت آباد، سیلوانا، صومای برادوست، انزل و نازلو را در نوبت صبح روز یکشنبه تعطیل کرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اروميه، مهدی محمد پور افزود: با توجه به استمرار بارش برف و برودت هوا در روز جاری مدارس نواحی 1 و 2 ارومیه در مقطع ابتدایی، مدارس مناطق سیلوانا و صومای برادوست در تمامی مقاطع تحصیلی و مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول (راهنمایی) انزل و نازلو تعطیل خواهد بود.

وی اظهار داشت: در شهرستان های خوی، نقده، میاندوآب، پیرانشهر، مرحمت آباد، اشنویه، سردشت و مهاباد تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل است.

محمد پور بیان کرد: در سلماس و چایپاره نیز مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول (راهنمایی)، در شهرستان های بوکان و شوط تمامی مقاطع تحصیلی روستایی و مدارس ابتدایی شهری و در پلدشت تمامی مقاطع تحصیلی روستایی تعطیل شد.

مدارس سری صبح مهاباد و مدارس مقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول (راهنمایی) شهرستان های سلماس و خوی و مدارس ابتدایی چایپاره در شیفت بعد از ظهر شنبه، چهارم دی تعطیل بود.

براساس پیش بینی کارشناسان هواشناسی آذربایجان غربی احتمال بارش 20 سانتیمتری برف در این استان تا روز دوشنبه وجود دارد و اوج بارش ها در شنبه شب و روز یکشنبه خواهد بود.

 

منبع: ايرناالاحد, ديسمبر 25, 2016  10:08 ق.ظ